Raymihome Rubiana

1-pokojowy apartament Raymihome Rubiana Turyn cieszy się pierwszorzędną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Plac Castello w 3 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Obiekt położony jest około 25 min pieszo od dworca kolejowego Porta Susa i jedynie 5 min pieszo od przystanku autobusowego Trapani Est.

Ten apartament dysponuje miejscem do przechowywania, miejscem do siedzenia i miejscem do pobytu dziennego oraz takimi udogodnieniami jak klimatyzacja. Dla większej wygody gości w apartamencie Raymihome Rubiana znajduje się 1 łazienka. Ponadto dostępne są suszarka do włosów i ręczniki.

Obiekt jest wyposażony w aneks kuchenny, gdzie goście mogą przyrządzać własne posiłki.

Kaplica Świętego Całunu i Politechnika w Turynie znajdują się odpowiednio w odległości 3,1 km i w pobliżu od apartamentu o powierzchni 45 m². Usytuowany mniej niż 5 min spacerem od najbliższej stacji metra, apartament Raymihome Rubiana znajduje się niedaleko miejsca turystycznego Parrocchia Santa Rosa da Lima. Galeria Miejska Sztuki Współczesnej leży w 2 km. Do stacji metra Monte Grappa można dojść w niespełna 5 min.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Raymihome Rubiana Turyn
New Apartment, Near Metro Monte Grappa
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

New Apartment, Near Metro Monte Grappa

181 m od nieruchomości
USD 183 USD 165
za noc
Casa Di Antonio E Patrizia
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Casa Di Antonio E Patrizia

8.8
Świetny 31 opinii
438 m od nieruchomości
USD 107 USD 96
za noc
Racconigi 54 Apartment
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Racconigi 54 Apartment

7.9
Dobry 47 opinii
657 m od nieruchomości
USD 95 USD 86
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Turyn
    19 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Porta Susa
    2,1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ochrona
    • Przechowalnia bagażu
    • Pomieszczenie z szafkami
    • Pralnia chemiczna

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Pokoje dla alergików
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: od 01:00 do 10:00
    Numer licencji00127210326,IT001272B4NTHCRXVG
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Raymihome Rubiana akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Raymihome Rubiana nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Raymihome Rubiana jest kuchnia?
      W apartamencie Raymihome Rubiana goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w piekarnik i zmywarkę do naczyń.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Turyn
    19 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Porta Susa
    2,1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Raymihome Rubiana Turyn

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij